Hakkımızda

Bir firmanın en zorlandığı kısım, bir hakkımızda yazısı hazırlamaktır. Aslında bireysel veya kurumsal olarak kendimizi tanıtamadıktan sonra, sizi nasıl tanıyabilir veya tanıtabiliriz ki?

Sektöre yaklaşık 18 sene önce giriş yaptım, hatırlarsanız o dönemleri, basit html web sayfaları, mobil uygulamalar henüz patlamamış ve sektörde eğitim veren kurumların sayısı yok denilecek az. Yazılım sektöründe tercih olarak seçilen okullarda hala (C# C Sharp) temel eğitimleri, ve ilerisine geçemeyen bir eğitim sistemi vardı.


Eğitimimi yazılım mühendisi olarak tamamladım. İş hayatım ulusal ve yerel televizyon kanallarında bilgi işlem bölümlerinde başladı. Mezun olmadan önce :) Sonrasında bir çok kuruma bireysel ve kurumsal olarak destek verdim. 


2020 Nisan ayında
NLPi Ajansı kurma kararı aldım. Yani kurumsal bir dille anlatmak gerekirse, Bilgi ve Bilgi Teknolojileri sektöründe hizmet vermek amacıyla NLPi Ajans Cihat AYDIN tarafından kuruldu. 


NLP kelimesinin açılı Neuro Linguistic Programming yani Türkçe anlamı ile 
Nörolinguistik Programlamadır.


Biraz daha açmak istiyorum,

Neuro; İnsanların görebilme, duyma, hissiyat ve tat alabilme duyuları ve duyuların yönlendirilmesini sağlayan beyin ve sinir sistemidir.
Linguistic; Yaşamın, tecrübelerin dil ile kodlanması ve dilin tecübe edinmesi ile değişim sürecindeki etkilerini vurgular.
Programming; Arzu edilen değişiklikleri gerçekleştirmek adına, duygu, düşünce ve davranışlarımız üzerinde bilinçli ve bilinçsiz akıl desteği ile yeniden yapılandırılan biçimi vurgular.

 

Bu kadar detay sizi yordu farkındayım. Kısaca özetlemek gerekirse NLP bir davranış biçimidir. Öfkeden arınmış, karşısındaki insanı anlayabilen, sorunları hızlı bir şekilde algılayabilen, ve çözüm üretebilmektir. 


Bu nedenle, müşterilerimizin ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde anlayabilmek ve çözüm üretebilmek adına, markamızı NLPi Ajans olarak seçtik ve tescilledik. 


Mobil ve Web Tasarım, Yazılım, Programlama, E-Ticaret sistemleri, İnteraktif Reklamcılık gibi bir çok alanda profesyonel bir ekip kurduk.


İhtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılayıp, sorunlarınıza çözüm üretebileceğimizi bilmenizi isterim. 

 

Ekibimiz

 

Ekibimiz

Cihat AYDIN

Founder
Ekibimiz

Furkan BALCI

Web Yazılım
Ekibimiz

Elif AL

Grafiker
Ekibimiz

İbrahim AL

İnteraktif Reklamcılık
Ekibimiz

Emine POLAT

Sosyal Medya Uzmanı
Ekibimiz

Mehmet ÖZCAN

Mobil Yazılım
Ekibimiz

Gamze ARSLAN

İçerik Editörü
Müezza

Müezza

Uyku ve Yemek